teisipäev, 8. mai 2007

Sõitsin hommikul Tartusse, buss oli külm ja jalad külmetasid, jubenõme, samal ajal, kui bussijuht mõnules soojas ei raatsinud ta salongi sooja õhku suunata...no on koi! Aga tegelikult, jõudsin ikkagi kooli ja nüüd istun auditooriumi ukse taga ja ootan loengu vaheaega, aga seda vist ei tule, sest õppejõud peab varem ära minema, aga ega sellest ei ole midagi, nagunii ma poleks seal kirjutanud.
aga jah minu asjalik jutt, mida Triin siin suure hoolega ootab, seda vist siiski ei tule, ma pole lihtsalt võimeline :)mõistus on nii kokku jooksnud, et midagi arukat ei suuda välja mõelda.
Volber oli tore, uhke tunne on ikka käia rongkäigus, kui oled akadeemilise organisatsiooni liige, laulmine ja ohh...ilus oli, mis siis, et natukene külm. ja pärast konvendis oli ka tore....meie rebasteater läks ka korda nagu ksv!! nägudest näha oli. ja pärast jõudsime veel korp! Filiae Patriae'sse ka ja siis veel korp! Ugalasse. ja koju sai alles väga väga varahommikul ja päike tõusis ja ilus oli...! ja järgmisel päeval olin väga surnud, väsinud...
ja üldsegi ma olen jälle saavutanud selle laiskuse, et ma ei viitsi mitte midagi teha, kuskil käia, tahaks kodus teki all lebotada ja magada ja telekat vaadata ja süüa midagi head. ja siis ma tahaks veel seda, et mu mees ikkagi koju saaks...nonii jäädavalt, mitte hästi lühikeseks ajaks. kuid siiski ma peaks nentima, et ta sai oma linnaloa, küll nädal aega hiljem, aga siiski.
ohh ja nüüd hakkab kohe seemenduse praks ja ma peaks sinna minema ja siis veel täna valvesse ja siis veel õppima ja siis veel peaks seda tegema ja siis seda ka ja siis seda ja siis peaks Triinu ja Merliniga kokku saama ja siiis....ja siiiiss....neljapäeva hommikul ma lähen Paidekoju. ja nädalavahetusel ma saan täitsa üksi kodus olla ja parasiite õppida, milline rõõm eksole.
mhh...nüüd tulid mingid noorema kursuse inimesed ja hakkasid karjuma, ja nende eesmärk on mitte asja selgeks saada, vaid maha teha, no mis kasu sellest on? sa ju õpid endale, mitte kellelegi teisele. aga eks iga inimene teab ise paremini.
Jah jõudsin otsaga koju nüüd, kõht on täis ja tuba külm, siin ka kütta ei raatsita. ja tegelikult midagi uut ja huvitavat polegi, kõik on ikka vanaviisi, ainult seda saime teada, et seemendajate suuvärk on väga väga väga ropp :D aga noh, eks see ole erialane terminoloogia, mis sealt välja tuleb ;)

Ema sõidab homme šveitsi, peab vist talle meelde tuletama, et ta peab ikka palju palju kommi ja šokolaadi ja marmelaadi ja muid vahvaid asju tooma, mitte, et neid samasuguseid asju siit eestist saaks :D
Aga nüüd tegudele, ega muudmoodi asjad tehtud ei saa.

Kommentaare ei ole: